Про компанію

Про компанію

ВЕНТИЛЯЦІЯ
ВЕНТИЛЯЦІЯ

Наданням свіжого та очищеного повітря займається система вентиляції, де досить важливим є на етапі проектування вірно провести розрахунки необхідної кількості комфортного повітря.
Крім вірного розрахунку системи вентиляції, необхідно якісно провести монтаж та налагоджування системи, в іншому випадку – бажаний результат просто неможливий. Чого тільки вартий невірний розрахунок витяжної системи, наприклад, для кухні ресторану чи певної зони магазину – у підсумку отримати «головний біль»: запахи, надлишок вологи та гаряче повітря, яке не видаляється. А від цього в першу чергу постраждає репутація самого закладу та бізнесу!!!
Наші спеціалісти запроектують, проведуть монтаж та налагоджування системи вентиляції буд-якого призначення та складності.

ОПАЛЕННЯ
ОПАЛЕННЯ

Комфорт в приміщеннях в холодну пору року – основна мета будь-якої системи опалення. Ще 10-15 років тому інженерні розрахунки проводилися виходячи із критерію необхідності забезпечити теплом приміщення в 100 Вт на 1 метр квадратний. Сьогодні, коли енергозберігаючі технології міцно інтегрувалися у всі процеси будівництва (починаючи від матеріалів стін та утеплювачів, закінчуючи високоінтелектуальними інженерним системами) дана пропорція вже не зовсім актуальна.
В таких умовах виникає логічне запитання – як зробити опалення більш енергоефективним, при цьому знизити витрати на енергоносії? Багато споживачів почали завертати свою увагу на енергоефективні теплові насоси, які дозволяють значно економити енергоресурси при цьому отримувати максимальний ефект по опаленню та гарячому водопостачанню.
Наші спеціалісти проводять дослідження об’єкту та допомагають замовнику скласти технічне завдання, за яким ми проводимо проектування системи опалення. Повний комплекс робіт «під ключ» – від проекту до сервісного обслуговування і клієнт отримує оптимальну систему опалення із мінімальними витратами за споживання енергоносіїв.

КОНДИЦІЮВАННЯ
КОНДИЦІЮВАННЯ

Кондиціювання – процес забезпечення оптимальних кліматичних умов як для людини, так і для технологічних процесів (серверні, телекомунікаційні станції тощо). Основними параметрами, за якими здійснюється процес кондиціювання повітря – температура та відносна вологість. В основному системи кондиціювання – це автономні системи, які підтримують оптимальною тільки температуру повітря, для забезпечення оптимальності за відносною вологістю – використовують централізовані системи кондиціювання.
Досить важливим є процедура монтажу системи кондиціювання. Відомо, що кондиціонер – це побутовий прилад, який повинен працювати без нагляду користувача! Але не плутайте, будь ласка, підключення кондиціонера із підключенням такого ж побутового приладу, як, наприклад холодильник. Щоб ввімкнути холодильник достатньо підключити його до розетки. Монтажем системи кондиціювання повинен займатися кваліфікований спеціаліст! Існує цілий технологічний ланцюжок монтажних робіт для кондиціонера, недотримування якого призведе до виходу з ладу кондиціонера – пам’ятайте про це!!!
Наші спеціалісти проведуть консультації, проектування (розрахунок), монтаж та сервісне обслуговування систем кондиціювання як побутового, так і напівпромислового і промислового напрямку. В компанії реалізуються кондиціонери провідних світових брендів: Daikin, Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy Industries, Samsung, LG, Dekker, Cooper and Hunter (C&H), Midea, Gree та інші.

ХОЛОДОПОСТАЧАННЯ
ХОЛОДОПОСТАЧАННЯ

Основною задачею холодопостачання є забезпечення необхідних температурних умов для різноманітних технологічних процесів – зберігання продукції сільськогосподарського та тваринницького сегментів, охолодження продуктів харчування тощо. Актуальність комерційного холоду завжди на піку, оскільки потреба в продуктах харчування є очевидним.
Дуже важливим є процес проектування систем холодопостачання, оскільки обладнання є дороговартісним, а помилка в холодопродуктивності загрожує грандіозними збитками пов’язаними із продукцією, що необхідно зберігати. І ще один критерій, на який повинні звертати увагу замовники – це оперативність реагування на аварійні ситуації. Уявіть до яких збитків може призвести несвоєчасне прибуття ремонтної бригади, наприклад, при зупинці холодильного агрегату, що забезпечує зберігання 30 тон м’яса …
Ми надаємо комплекс послуг по холодопостачання «під ключ»:
– проектування системи холодопостачання та підбір обладнання провідних світових брендів Copeland, Gea Blck, Daikin, Zanotti, Alco Controls, Dixell, Danfoss тощо;
– проектування та збір щитів управління багатокомпрессорних установок;
– автоматизація та моніторинг від провідних торгових брендів Dixell та Danfoss;
– проектування та монтаж камер із сендвіч-панелей для охолодження та зберігання продукції,;
– сервісне обслуговування та ремонт систем холодопостачання.

Наші контакти

divider icon

icon
Адреса

08130, Україна, Київська обл., Києво-Святошинський р-н, с. Петропавлівська Борщагівка, вул. Оксамитова, 10.

icon
Телефони

(044) 355 55 43

Відправте своє повідомлення нам